Rzecz o różnych… rzeczach

DesignWszyscy mamy wokół siebie multum rzeczy. Warto więc dowiedzieć się coś więcej o nich. Rzecz o rzeczach nowoczesnych, pięknych, tych zwykłych i niezwykłych czyli międzynarodowa konferencja – design w Warszawie. Wielcy w tej dziedzinie przyjadą i opowiedzą, pokażą i zainspirują. Będzie design w wielu formach, kolorach, frazach i w trzech blokach tematycznych: PAPER, SCREEN, STREET.
Dokładniej to m.in.: projektowanie dla mediów, internet i druk, identyfikacja wizualna, branding, różne aplikacje – mobilne, animacje, video; reklama, moda i architektura.

Uczestnicy mają ambicje pokazać rosnącą rolę wzornictwa w naszym, zagonionym świecie, pokazać nowe wyzwania, a także szanse i zagrożenia. Będą szukać wzajemnych inspiracji… a to już jest inspirujące.

Wśród światowych sław designu będą Mario Garcia, David Eriksson, Patrick Waterhous, Carlos Monteiro, i oczywiście także znani polscy projektanci m.in. Iwo Zaniewski, Michał Łojewski, Natalia Paszkowska, Marek Knap, Agnieszka Cielecka – w sumie szesnaście osobowości światowego wzornictwa.

Ta Międzynarodowa Konferencja odbędzie się w Muzeum Narodowym w Warszawie 19 marca 2013 roku i będzie trwała także w nocy. Organizator zapewnia wyjątkowe, bo nocne po zamknięciu – zwiedzanie Muzeum, a wieczorem coctail party w mediumicznej atmosferze Muzeum Narodowego. Kurator i prowadzący: Jacek Utko

Program i rejestracja na stronie: http://www.Konferencje.pb.pl  Na tej stronie są także kapitalne zdjęcia designerów… oraz wszelkie inne informacje.Zapraszam do rozmowy

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.