NLP, a Kobiety

... bo Polska jest fajna! Pomimo wszystko.

… bo Polska jest fajna! Pomimo wszystko!

Ten tekst jest wyrazem mojej niezgody na to co dzieje się wśród nas, bo naprawdę nie wiadomo po co tak się dzieje…

Co oznacza skrót NLP pewnie większość wie, dla przypomnienia z definicji  Wikipedii to: Programowanie neurolingwistyczne (NLP) – luźny zbiór technik komunikacji  oraz metod pracy z wyobrażeniami, nastawionych na tworzenie i modyfikowanie wzorców postrzegania i myślenia u ludzi. Twórcy NLP – John Grinder i Richard Bandler (wczesne lata siedemdziesiąte XX w.). Dalej definicja m.in. mówi, że: Sprawą dyskusyjną pozostaje czy NLP to paranauka czy pseudonauka.

Pseudo- czy paranauka NLP jest znane i powszechnie stosowane, dlaczego więc feminizm nie skorzystał prawie nic ze zdobyczy NLP. Chyba przegapiłyśmy coś ważnego, za to skwapliwie skorzystali  z NLP inne i inni i próbują wszystkim obrzydzić kobiety i feminizm. Nowe polskie przekleństwo to „Ty feministko!”. Stosowane na równi z „pedałem”, „komunistą”, „żydem” itp. „Feministka” pojawia się zawsze wtedy, kiedy trzeba kogoś obrazić, „zeswatać” z tzw. lewicowymi poglądami, obwinić o działania przeciwko tradycji, religii, rodzinie i tzw. dobru Polski.

Kim są ci inni? To dość oczywiste, są mniejszością, ale są wszędzie i potrafią mocno  krzyczeć. Na przykład media to świetne miejsce, można zakrzyczeć każde mądre, czy inne zdania. Kobiety, te znane i te mniej znane, które akurat w taki sposób postanowiły stać się celebrytkami, brylują w mediach dzieląc się swoimi błyskotliwymi myślami na temat feminizmu, o którym NIC nie wiedzą. Podkreślają gdzie tylko mogą, że nie są feministkami, choć ze zdobyczy feminizmu czerpią pełnymi garściami – choćby to, że mogą krzyczeć.

Skoro tak mówią, piszą to jednak znaczy, że NIE CHCĄ MIEĆ PRAWA do normalności, czyli do równoprawnego traktowania w pracy, w domach, na uczelniach, w szkołach, nie chcą dysponować swoimi pieniędzmi, majątkiem (np. kontem w banku), wolnym czasem. To także znaczy, że godzą się na przemoc domową, przemoc w pracy, bo to przecież postawa feministek burzy porządek ustanowiony od prawieków przez mężczyzn. Dlatego też akceptują seksistowskie zachowania mężczyzn, lubią być paskudnie wykorzystywane w reklamach, godzą się być poniżane, gwałcone, bite, uwielbiają być obiektem durnych żartów itd. itd. Czy naprawdę o to chodzi tym przeciwniczkom i przeciwnikom feminizmu?!

A jakimi ludźmi są, zdaniem tych pań i panów, feministki? Otóż te kobiety są strasznym  zagrożeniem dla tradycyjnych, polskich wartości. Uważają, że one nie chcą mieć rodziny, dzieci, za to chcą, aby w Polsce była dozwolona aborcja, chcą legalizacji związków partnerskich,  chcą być pełnoprawnymi partnerkami w życiu prywatnym i zawodowym, politycznym i społecznym, dają sobie prawo dysponowania swoim czasem, ciałem – swoim życiem nie pytając o zdanie ojców, mężów czy innych samozwańczych „szefów”. No i poza tym – to bardzo ważne! – nie golą nóg, są zaniedbane, brzydkie, otyłe, bez gustu i do tego głupie. Taki obraz feministek widzą ci „lepsi” czyli kobiety nie-feministki i wielu mężczyzn, którzy po prostu boją się każdej zmiany, a zwłaszcza tej, która zabiera im jakąkolwiek władzę.

No tak wszystkiemu winne… feministki. Bezrobocie, drogie kredyty, brak miejsca w przedszkolu, śmieciowe umowy, mąż bije, pije wódę – winne feministki! Tak to wygląda w ich NLP, a potrafią znakomicie wykorzystać ten sposób marketingowego działania.

Dziewczyny czas na nasze NLP – czyli programowanie neurolingwistyczne – znakomita, ale nie nachalna, reklama naszych poglądów, postaw, wpływanie na tych, którzy uważają, że nie są feministkami, ani feministami. Oni po prostu jeszcze nie wiedzą, że są po stronie feminizmu – trzeba to pokazać, opowiedzieć i zapewnić, że to dobra i właściwa droga od ponad 200 lat.Zapraszam do rozmowy

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.