To się sprawdza!

Hej! Jak się masz… 

To już przedostatni wieczór tego roku, jutro 31 grudnia 2019 i… już. Było minęło. Witamy nowe.

Jaki był ten rok? W sumie, jak każdy – różny – coś się udało, a coś nie.

Nie wiem czy jakieś podsumowania mają sens, w ogóle co to jest ten sens…  Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że starałam się mądrze i fajnie żyć, nie nawalać, być tu i teraz. Nie zawsze udawało się, ale to co się udało zostało docenione. Ja też starałam się doceniać innych. Zawsze pomagał mi (to niby banał, ale to prawda!) szczery uśmiech.

Uśmiech dla zmęczonej pani w sklepie, dla sąsiadki i sąsiada, dla spracowanego kuriera, dla nabąbanej urzędniczki, dla koleżanek i kolegów, dla różnych mniej i bardziej znajomych – dla ŚWIATA! Mówię Ci – UŚMIECH zawsze się sprawdza i pomaga mnie i innym też. Zwykle na uśmiech każdy reaguje uśmiechem. Doskonale sprawdza się w Rodzinie! Naprawdę;-)

A teraz moje serdeczne podziękowania.

Dziękuję wszystkim wspaniałym OSOBOM, które trafiają na mój blog, czytają, czasami komentują, polubiają. WIELKIE DZIĘKI ZA TO, ŻE JESTEŚCIE. Kiedy zaczynałam pisać nie przypuszczałam, że uda mi się to aż tak długo. Nie mam zwyczaju wymyślać tematu wpisu – spontanicznie siadam i piszę co akurat myślę, co mnie „gryzie”, co kocham, co przeżywam, a co mnie wkurza…  Nic sobie nie obiecuję, ale będę starała się „wpadać” na mojego bloga i dzielić się z Wami myślami, nie-myślami…

Jeśli ktoś chciałby zrobić na jutrzejszego Sylwestra (i nie tylko) sernik – przepis jest TUTAJ

Bąbelki, bąbelki – szampańskie bąbelki. Nie każdy lubi, ale przecież toast za Nowy Rok zwykle wznosimy  winem musującym czyli bąbelkami! Polecam fajne wino musujące – cena umiarkowana ok. 50 zł a jest naprawdę świetne. Hiszpańskie MASIA D’OR – półwytrawne, delikatne, pięknie wygląda w kieliszku. Poza tym… co kto lubi. Dobre wino jest po prostu… dobre na każdy toast.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! PIĘKNEJ ZABAWY, A JEŚLI  BEZ ZABAWY TO MIŁEGO NASTROJU NA TĘ NOC I NA CAŁY 2020 ROK!

 

 

 

 


One Comment on “To się sprawdza!”

  1. goldenbrown pisze:

    Dziękuję! I Tobie niech się spełni tylko dobro w Nowym Roku!

    Polubienie


Zapraszam do rozmowy

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.